DAVIS Witryna Kredens #32 Mango lakierowane 160x47x145 cm
| Szerokość | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość | 47 cm |
| Wysokość | 145 cm |
| Waga | 103 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | czarny / naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | DAVIS |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 750 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 750 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii DAVIS
DAVIS Szafka RTV #22 Mango lakierowane 220x47x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3949,00 PLN
DAVIS Próbka drewna Mango lakierowane 29x29x1 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna DAVIS
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
DAVIS Szafka RTV #10 Mango lakierowane 180x47x60 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3449,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00
3148,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN










