DIAMOND Witryna #216 Mango olejowane + metal 63x40x200 cm
| Szerokość | 63 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Waga | 61 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | odcienie brązu / złoty |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | DIAMOND |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii DIAMOND
Nowość
Próbka drewna DIAMOND Brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna DIAMOND Ciemny popiel
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
DIAMOND Półka wisząca #125 Mango olejowane + metal 159x22x29 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1599,00 PLN
DIAMOND Półka wisząca #225 Mango olejowane + metal 159x22x29 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1599,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3499,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5449,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3849,00 PLN









