EDYNBURG Witryna #106 Dąb olejowany 103x40x142 cm
Możliwość wyboru uchwytów do mebla.
Standardowo produkt wysyłany z niklowanym (srebrnym) uchwytem. Proszę przy składaniu zamówienia podać informację jeśli chcą państwo produkt z czarnymi uchwytami. W przypadku braku takiej informacji, mebel zostanie wysłany z uchwytami niklowanymi (srebrnymi).
Standardowo produkt wysyłany z niklowanym (srebrnym) uchwytem. Proszę przy składaniu zamówienia podać informację jeśli chcą państwo produkt z czarnymi uchwytami. W przypadku braku takiej informacji, mebel zostanie wysłany z uchwytami niklowanymi (srebrnymi).
| Szerokość | 103 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Długość | 40 cm |
| Wysokość | 142 cm |
| Waga | 75 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Strona | Lewa |
| Seria | EDYNBURG |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 5700 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 5700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii EDYNBURG
EDYNBURG Ława Stolik kawowy #118 Dąb olejowany 110x70 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
1599,00 PLN
EDYNBURG Stół #119 Dąb olejowany 160x90 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
2349,00 PLN
EDYNBURG Stół #120 Dąb olejowany 180x90 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
2649,00 PLN
EDYNBURG Stół #121 Dąb olejowany 200x100 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
3099,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN



















