Promocja
LINDAU Witryna Kredens #16 Dąb olejowany 103x43x145 cm
| Szerokość | 103 cm |
|---|---|
| Głębokość | 43 cm |
| Wysokość | 145 cm |
| Waga | 81 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | częściowo zmontowane |
| Rodzaj frontów | Drewniane |
| Seria | LINDAU |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 550 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 600 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LINDAU
Promocja
LINDAU Stół rozkładany #33 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x200-260 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00
5034,00 PLN
-5%
Promocja
LINDAU Stół rozkładany #32 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x180-240 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4531,00 PLN
-5%
Promocja
LINDAU Szafka wisząca #13 Dąb olejowany 46x38x132 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5049,00
4783,00 PLN
-5%
Nowość
LINDAU Stół rozkładany #31 Dąb olejowany + Metal czarny mat 90x160-220 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00
3148,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN









