Promocja
MARRAKESCH Witryna #110 Akacja lakierowana + metal 60x40x180 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Waga | 68 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny + czarny |
| Materiał | drewno + metal + szkło |
| Montaż | złożone |
| Seria | MARRAKESCH |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MARRAKESCH
Promocja
MARRAKESCH Szafka wisząca #120 Akacja lakierowana + metal 33x33x115 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1599,00
1359,00 PLN
-15%
Nowość
MARRAKESCH Szafka RTV #107 Akacja lakierowana + metal 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4599,00 PLN
Nowość
MARRAKESCH Komoda #100 Akacja lakierowana + metal 115x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4599,00 PLN
Nowość
Próbka drewna MARRAKESCH
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3499,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5449,00 PLN












