Promocja
METRO LIFE Witryna #107 Palisander lakierowany 145x42x140 cm
| Szerokość | 145 cm |
|---|---|
| Głębokość | 42 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Waga | 114 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | miodowy ciemny |
| Montaż | złożone |
| Seria | METRO LIFE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 700 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 750 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii METRO LIFE
Promocja
METRO LIFE Ława #164 Palisander lakierowany 120x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1299,00
1104,00 PLN
-15%
Promocja
METRO LIFE Ława #175 Palisander lakierowany 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1049,00
892,00 PLN
-15%
Próbka drewna METRO LIFE
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
METRO LIFE Ława #176 Palisander lakierowany 130x70 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1149,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3499,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5449,00 PLN






