Promocja
MONTREUX Witryna #121 Dąb olejowany 62x42x191 cm
| Szerokość | 62 cm |
|---|---|
| Głębokość | 42 cm |
| Wysokość | 191 cm |
| Waga | 78 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | MONTREUX |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 500 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MONTREUX
MONTREUX Szafka wisząca #56 Dąb olejowany 44x35x52 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1549,00 PLN
MONTREUX Szafka wisząca #57 Dąb olejowany 44x35x63 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1549,00 PLN
MONTREUX Szafka wisząca #59 Dąb olejowany 59x35x130 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3949,00 PLN
MONTREUX Szafka wisząca #60 Dąb olejowany 44x35x130 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2649,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN




