Promocja
MOSAYK Witryna #114 Akacja lakierowana 90x42x190 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość | 42 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Waga | 91 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | MOSAYK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Naturalny
Promocja
MOSAYK Ława #116 Akacja lakierowana 70x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
999,00
849,00 PLN
-15%
Promocja
MOSAYK Ława #117 Akacja lakierowana 70x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1499,00
1274,00 PLN
-15%
Outlet
MOSAYK Komoda #113 Akacja lakierowana 80x42x75 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1849,00 PLN
Nowość
Próbka drewna MOSAYK Naturalna
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
49,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3499,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5449,00 PLN









