Promocja
NATURE GREY Witryna #63 Palisander bejcowany 140x40x120 cm
| Szerokość | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Waga | 82 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | bejca |
| Kolor | odcienie zieleni, brązu i szarości |
| Montaż | złożone |
| Seria | NATURE GREY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 500 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 550 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii NATURE GREY
Próbka drewna NATURE GREY
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
NATURE GREY Szafka RTV #38 Palisander bejcowany 220x45x56 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4399,00 PLN
Nowość
NATURE GREY Szafka RTV #39 Palisander bejcowany 260x45x56 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4799,00 PLN
NATURE GREY Ława #11 Palisander bejcowany 70x135 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1949,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN



