NICEA Kredens Witryna #19 Dąb dziki olejowany 103x40x135 cm
| Szerokość | 103 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 135 cm |
| Waga | 88 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | NICEA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 600 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 600 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii NICEA
NICEA Ława Stolik kawowy #16 Dąb dziki olejowany 70x70 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
1849,00 PLN
NICEA Stół #13 Dąb dziki olejowany 180x90 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
3599,00 PLN
NICEA Ława Stolik kawowy #15 Dąb dziki olejowany 118x70 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
2149,00 PLN
NICEA Stół #14 Dąb dziki olejowany 200x100 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3999,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3499,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5449,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3849,00 PLN

























