OXFORD HONEY Witryna #0456 Akacja lakierowana + metal 134x50x196 cm
| Szerokość | 134 cm |
|---|---|
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość | 196 cm |
| Waga | 141 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | miodowy jasny |
| Materiał | metal |
| Montaż | OXFORD HONEY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 950 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 950 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD HONEY
Próbka drewna OXFORD HONEY
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
OXFORD HONEY Krzesło #014 Akacja lakierowana
Czas wysyłki: 7-14 dni
899,00 PLN
Promocja
OXFORD HONEY Szafka RTV #01017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD HONEY Szafka RTV #01018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4459,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN









