PURE OAK Witryna #703 Dziki dąb olejowany 131x45x147 cm
| Szerokość | 131 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 147 cm |
| Waga | 136 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | PURE OAK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 950 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 1000 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii PURE OAK
Nowość
PURE OAK Ława #118 Dziki dąb olejowany 120x70x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00 PLN
Nowość
PURE OAK Szafka RTV #119 Dziki dąb olejowany 240x45x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00 PLN
Nowość
PURE OAK Szafka RTV wisząca #120 Dziki dąb olejowany 220x40x40 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4599,00 PLN
Próbka drewna PURE OAK
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN









