RODEZ Witryna #126 Mango lakierowane 160x45x140 cm
| Szerokość | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Waga | 86 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | ciemny brąz |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | RODEZ |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 700 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii RODEZ
RODEZ Szafka RTV #149 Mango lakierowane 200x45x60 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3149,00 PLN
RODEZ Szafka RTV #148 Mango lakierowane 170x45x60 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3449,00 PLN
RODEZ Szafka RTV #150 Mango lakierowane 220x45x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3699,00 PLN
RODEZ Krzesło #25 Mango lakierowne 45x54x108 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
549,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00
3148,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN










