Promocja
SPIRIT Witryna #139 Drewno z odzysku lakierowane 160x40x140 cm
| Szerokość | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Waga | 119 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | SPIRIT |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 700 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 750 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Drewno z Odzysku
Promocja
SPIRIT Szafka RTV #137 Drewno z odzysku lakierowane 200x50x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3199,00
2719,00 PLN
-15%
Promocja
SPIRIT Wieszak #83 Drewno z odzysku lakierowane 61x14x31 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
499,00
399,00 PLN
-20%
Nowość
SPIRIT Szafka RTV #43 Drewno z odzysku lakierowane 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3799,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka RTV #44 Drewno z odzysku lakierowane 220x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3599,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN












