Promocja
SYDNEY NOBLE UNIQUE Witryna #104 Palisander lakierowany 63x40x147 cm
| Szerokość | 63 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 147 cm |
| Waga | 58 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | noble unique |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożone |
| Układ szafki | Szuflady |
| Seria | SYDNEY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SYDNEY
Promocja
SYDNEY NOBLE UNIQUE Szafka RTV #142 Palisander lakierowany
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00
3018,00 PLN
-15%
Promocja
SYDNEY NOBLE UNIQUE Regał #124 Palisander lakierowany 102x40x205 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5049,00
4279,00 PLN
-15%
Promocja
SYDNEY FREEFORM NOBLE UNIQUE Stół #0300 Palisander lakierowany + metal 160x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2949,00
2359,00 PLN
-20%
Próbka drewna SYDNEY NOBLE UNIQUE
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00
3148,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN




