SYDNEY SMOKED OAK Witryna #205 Palisander lakierowany 63x40x147 cm
| Szerokość | 63 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 147 cm |
| Waga | 49 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | smoked oak |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | SYDNEY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SMOKED OAK
Próbka drewna SYDNEY SMOKED OAK
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Promocja
SYDNEY FREEFORM SMOKED OAK Stół #0103 Palisander lakierowany + metal 200x100 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2899,00
2332,00 PLN
-20%
Promocja
SYDNEY FREEFORM SMOKED OAK Stół #0101 Palisander lakierowany + metal 180x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2649,00
2120,00 PLN
-20%
SYDNEY FREEFORM SMOKED OAK Stół #0105 Palisander lakierowany + metal 160x90 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2949,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00
3148,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN

