TORONTO Witryna #103 Palisander bejcowany 128x40x145 cm
| Szerokość | 128 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 145 cm |
| Waga | 102 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | bejca |
| Kolor | odcienie brązu |
| Montaż | złożona |
| Seria | TORONTO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii TORONTO
Nowość
TORONTO Regał / Półka wisząca #273 Palisander lakierowany 35x20x100 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
799,00 PLN
Nowość
TORONTO Szafka RTV #267 Palisander lakierowany 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
TORONTO Komoda #270 Palisander lakierowany 200x40x80 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
5299,00 PLN
Nowość
TORONTO Wieszak #272 Palisander lakierowany 115x23x35 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
649,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3499,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5449,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3849,00 PLN






