Promocja
VILLANDERS BUK Witryna #102 Metal + Drewno bukowe olejowane 103x40x148 cm
| Szerokość | 103 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 148 cm |
| Waga | 81 kg |
| Drewno | buk |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny + czarny |
| Materiał | drewno + metal + szkło |
| Montaż | złożone |
| Seria | VILLANDERS BUK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 500 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 550 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii VILLANDERS BUK
Promocja
VILLANDERS BUK Szafka RTV #154 Metal + Drewno bukowe olejowane 220x40x56 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00
3357,00 PLN
-15%
Promocja
VILLANDERS BUK Szafka RTV #114 Metal + Drewno bukowe olejowane 170x40x56 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3449,00
2928,00 PLN
-15%
Promocja
VILLANDERS BUK Szafka RTV #113 Metal + Drewno bukowe olejowane 170x40x56 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3449,00
2928,00 PLN
-15%
Nowość
VILLANDERS BUK Szafka RTV #153 Metal + Drewno bukowe olejowane 190x40x56 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3699,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3499,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5449,00 PLN









