TOULOUSE Kredens #104 Mango biało-brązowe lakierowane 106x60x196 cm
| Szerokość | 106 cm |
|---|---|
| Głębokość | 60 cm |
| Wysokość | 196 cm |
| Waga | 86 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brązowo-biały |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | TOULOUSE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 750 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 750 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii TOULOUSE
TOULOUSE Witryna #15 Mango brązowe lakierowane 160x45x142 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6099,00 PLN
TOULOUSE Witryna #02 Mango brązowe lakierowane 65x45x190 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00 PLN
Nowość
Próbka drewna TOULOUSE Brąz
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna TOULOUSE Biała
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Regał / Kredens #115 Mango naturalny lakierowany 70x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4199,00
3977,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Regał / Kredens #111 Mango naturalny lakierowany 150x40x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00
6042,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Regał / Kredens #116 Mango naturalny lakierowany 100x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00
5034,00 PLN
-5%
Nowość
MALMO Regał #208 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4049,00 PLN









