TOULOUSE Szafka RTV #11 Mango brązowe lakierowane 170x45x55 cm
| Szerokość | 170 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Waga | 46 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | TOULOUSE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii TOULOUSE
TOULOUSE Witryna #02 Mango brązowe lakierowane 65x45x190 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00 PLN
TOULOUSE Witryna #15 Mango brązowe lakierowane 160x45x142 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6099,00 PLN
Nowość
Próbka drewna TOULOUSE Brąz
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna TOULOUSE Biała
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN











