TOULOUSE Witryna #102 Mango biało-brązowe lakierowane 65x45x190 cm
| Szerokość | 65 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Waga | 49 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brązowo-biały |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | TOULOUSE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii TOULOUSE
TOULOUSE Szafka RTV #11 Mango brązowe lakierowane 170x45x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3199,00 PLN
TOULOUSE Szafka RTV #10 Mango brązowe lakierowane 200x45x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3699,00 PLN
Nowość
Próbka drewna TOULOUSE Brąz
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna TOULOUSE Biała
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00
3148,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN








