Promocja
AMSTERDAM Półka #123 Akacja beż lakierowany 205x22x24 cm
| Szerokość | 205 cm |
|---|---|
| Głębokość | 22 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Waga | 19 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | beżowy |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | AMSTERDAM |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii AMSTERDAM
Promocja
AMSTERDAM Komoda #30 Mango + metal 200x45x75 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
Promocja
AMSTERDAM Szafka RTV #25 Mango + metal 180x48x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3699,00
3153,00 PLN
-15%
Promocja
AMSTERDAM Szafka RTV #26 Mango + metal 220x48x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00
3604,00 PLN
-15%
AMSTERDAM Szafka RTV #27 Mango + metal 250x48x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5049,00 PLN









