AMSTERDAM Próbka drewna Akacja beż lakierowany
| Szerokość | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość | 30 cm |
| Waga | 1 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | beżowy |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | AMSTERDAM |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
|---|---|
| InPost Paczkomaty | 15 PLN |
| KURIER DPD | 25 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 30 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii AMSTERDAM
AMSTERDAM Szafka RTV #25 Mango + metal 180x48x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3699,00 PLN
Promocja
AMSTERDAM Komoda #30 Mango + metal 200x45x75 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4293,00 PLN
-10%
Promocja
AMSTERDAM Szafka RTV #26 Mango + metal 220x48x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00
3816,00 PLN
-10%
Promocja
AMSTERDAM Szafka RTV #27 Mango + metal 250x48x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5049,00
4531,00 PLN
-10%
