ANCONA Stół #0101 Palisander lakierowany 140x85 cm
| Szerokość | 140 cm |
|---|---|
| Długość | 85 cm |
| Wysokość | 77 cm |
| Waga | 35 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | jasny brąz |
| Montaż | do montażu |
| Seria | ANCONA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii ANCONA
Nowość
Próbka drewna ANCONA Jasny brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
ANCONA Stolik #111 Palisander lakierowany 50x50x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
799,00 PLN
Nowość
Próbka drewna ANCONA Ciemny brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
ANCONA Witryna #235 Palisander lakierowany 100x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5549,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Promocja
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00
674,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%









