Szerokość | 48cm |
---|---|
Głębokość | 40cm |
Wysokość | 46cm |
Drewno | z odzysku |
Wykończenie | lakierowane |
Montaż | złożone |
Seria | AVADI |
Opis
AVADI Stoliki, komplet #14 drewno z odzysku, lakierowane
Komplet 3 stolików w całości wykonany został ręcznie, z drewna recyklingowego, czyli pozyskanego ze starych mebli, domów, mostów czy statków, co nie tylko nadało mu niepowtarzalnego charakteru, ale i przyczyniło się do ochrony środowiska.
Wymiary środkowego stolika to średnio 34 / 33 / 40 cm, a najmniejszego 23 / 22 / 32 cm. Możliwości wsunięcia jednego w drugi, ułatwi przechowywanie czy transport.
Komplet, dzięki wyjątkowej fakturze drewna oraz pastelowym kolorom wpasuje się w każdy wystrój i idealnie sprawdzi w salonie, gdzie obok Państwa sofy posłuży jako podręczny stolik na kawę czy pilota, a w sypialni odegra rolę nocnej szafki.
Aby móc w pełni cieszyć się rustykalnym nastrojem w swoim salonie, czy sypialni prosimy obejrzeć również skrzynię #06 z serii, której funkcjonalność nie musi ograniczać się jedynie do przechowywania pościeli czy kocy. Nasza skrzynia może posłużyć również jako pełna rustykalnego uroku ława.
Oferta przedstawia sztukę przykładową, a kolorystyka drewna jest całkowicie przypadkowa. Zakupiony mebel będzie mniej lub bardziej róznił się nasyceniem i układem kolorów oraz fakturą drewna.
Ze względu na ręczną technikę wykonania rozmiary mogą odbiegać od wzorca do 1 cm, a mebel może posiadać drobne rozeschnięcia, skazy lub niedoskonałości, które w żaden sposób nie wpływają na użytkowanie mebla, a wręcz podkreślają jego indywidualny charakter.
Produkt nie posiada opinii.
Dodaj opinię
Aby dodać opinie musisz być zalogowany.
Produkty podobne

Czas dostawy: 14-31 dni

Czas dostawy: 14-31 dni

Czas dostawy: 3-6 miesięcy

Czas dostawy: 3-6 miesięcy

Czas dostawy: 14-31 dni