BUENO Łóżko #022 Palisander lakierowany 160x200 cm
| Szerokość | 186 cm |
|---|---|
| Długość | 226 cm |
| Wysokość | 80 / 40 cm |
| Pow. spania | 160 x 200 cm |
| Waga | 120 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | ceglasty, rdzawy |
| Montaż | do montażu |
| Seria | BUENO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 220 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 280 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BUENO
Produkty podobne
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6899,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7149,00 PLN







