CHICAGO Szafka RTV #103 Mango lakierowana 240x45x55 cm
| Szerokość | 240 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Waga | 103 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz |
| Materiał | drewno, stal, szkło |
| Montaż | złożone |
| Seria | CHICAGO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii CHICAGO
CHICAGO Regał #211 Akacja lakierowana 111x40x193 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5649,00 PLN
CHICAGO Ława #213 Mango lakierowana 67x67 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2399,00 PLN
CHICAGO Komoda #205 Mango lakierowana 200x45x85 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5299,00 PLN
CHICAGO Komoda #207 Mango lakierowana 134x45x85 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3699,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4299,00 PLN









