Nowość
FABLE Szafka RTV #10 Drewno z odzysku lakierowane 145x50x55 cm
| Szerokość | 145 cm |
|---|---|
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Waga | 51 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Montaż | złożone |
| Seria | FABLE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FABLE
FABLE Szafka nocna #03 Drewno z odzysku lakierowane 50x42x70 cm Lewa
Czas wysyłki: 24 godziny
949,00 PLN
Nowość
FABLE Witryna #37 Drewno z odzysku lakierowane 155x42x150 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00 PLN
Nowość
FABLE Witryna #31 Drewno z odzysku lakierowane 85x42x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3699,00 PLN
Nowość
FABLE Komoda #32 Drewno z odzysku lakierowane 90x42x88 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2299,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN




