FACTORY Regał / Bar #140 Mango + metal 120x45x100 cm
| Szerokość | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Waga | 39 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | półsurowe |
| Kolor | naturalny z nadrukiem |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | FACTORY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FACTORY
Promocja
FACTORY Winiarka #151 Mango 35x25x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
349,00
314,00 PLN
-10%
FACTORY Wieszak #153 Mango + metal 61x14x31 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
399,00 PLN
FACTORY Wieszak #152 Mango + metal 66x8x13 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
199,00 PLN
FACTORY Winiarka #154 Mango 13x10x90 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
299,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #115 Mango naturalny lakierowany 70x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4199,00 PLN
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #111 Mango naturalny lakierowany 150x40x160 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6349,00 PLN
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #116 Mango naturalny lakierowany 100x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5299,00 PLN
Nowość
MALMO Regał #208 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4049,00 PLN





