FREEZY Komoda #35 Metal + drewno z odzysku 55x38x70 cm
FREEZY Komoda #35 Metal + drewno z odzysku 55x38x70 cm
FREEZY Komoda #35 Metal + drewno z odzysku 55x38x70 cm
FREEZY Komoda #35 Metal + drewno z odzysku 55x38x70 cm
FREEZY Komoda #35 Metal + drewno z odzysku 55x38x70 cm
FREEZY Komoda #35 Metal + drewno z odzysku 55x38x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny

 Dostawa od 25 PLN

Art. nr: 09-330-803-1025

Więcej artykułów z serii: FREEZY

1 499,00 PLN /szt
Wybierz szerokość: 126 cm 150 cm 100 cm 55 cm 90 cm

Komoda z drewna recyklingowego FREEZY #35

Komoda
✅Wykonana z litego drewna uzyskanego w procesie recyklingu
Wyprodukowana w Indiach
✅Zabezpieczona lakierem
Styl Shabby Chic
Metalowe uchwyty i zawiasy
✅Mebel posiada wbudowane kółka
✅Trzy szufladki
Zaokrąglone rogi
✅Każdy mebel jest unikatowy dzięki niepowtarzalnej kolorystyce i ubarwieniu drewna
Idealnie wpasuje się w twoim salonie przedpokoju lub sypialni

Oferta przedstawia sztuki przykładowe, a zakupione meble mogą mniej lub bardziej różnić się kolorem i fakturą drewna.
Ze względu na tradycyjną, ręczną technikę wykonania rozmiary mogą odbiegać od wzorca do 1 cm, a meble mogą posiadać drobne rozeschnięcia, skazy lub niedoskonałości, które w żaden sposób nie wpływają na użytkowanie mebla, a wręcz podkreślają jego indywidualny charakter.


Seria FREEZY
Meble z serii FREEZY zostały zaprojektowane i wykonane w industrialnej odmianie stylu Shabby Chic, który powstał w Wielkiej Brytanii i polegał na celowym postarzeniu mebli. Cechą wyróżniającą tej serii jest kontrast pomiędzy metalowymi wykończeniami, barwną kolorystyką oraz niepowtarzalną fakturą i stylem drzewa recyklingowego, który pozwolił na uzyskanie ponadczasowego efektu. Rogi mebli zostały zaokrąglone by dodać produktom zgrabności i unikalnego charakteru. Meble z serii FREEZY wprowadzą do twojego domu powiew autentyczności i przytulności co sprawi, że będzie jedyny  w swoim rodzaju.

Charakterystyka drewna
Produkty z tej serii wykonywane są w 60% z drewna recyklingowego. Oznacza to, że wykorzystuje się pozostałości po produkcji innych mebli. Proceder ten popularny stał się w latach 90-tych, w krajach azjatyckich, a jego głównym celem było ograniczenie wycinki drzew. Gatunki drewna dobierane są w taki sposób, żeby ich jakość i gęstość była na zbliżonym poziomie. Wykonanie z litego drewna charakteryzuje się wysoką twardością, odpornością i stabilnością, co pozwala na cieszenie się nimi przez lata. W głównej mierze wykorzystuje się drewno z indyjskich odmian akacji i mango.

Szerokość 55cm
Głębokość 38cm
Wysokość 70cm
Waga 24kg
Drewno z odzysku/ z recyklingu
Wykończenie lakier
Materiał metal
Seria FREEZY
Dostępne sposoby wysyłki:
ODBIÓR OSOBISTY Kraków i/lub Bochnia0 PLN
KURIER DPD25 PLN
KURIER DPD30 PLN

Opinie

Inne produkty z serii FREEZY