FREEZY Witryna #41 Metal + drewno z odzysku 55x38x190 cm
| Szerokość | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość | 38 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Waga | 61 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | FREEZY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FREEZY
Nowość
Próbka drewna FREEZY
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
FREEZY Biurko #40 Drewno z odzysku 170x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3199,00 PLN
Nowość
FREEZY Szafka RTV #45 Metal + drewno z odzysku 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
FREEZY Szafka RTV #44 Metal + drewno z odzysku 220x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3799,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN




