Promocja
INDUSTRIAL Łóżko #112 Metal + drewno z odzysku 200x200 cm
| Szerokość | 210 cm |
|---|---|
| Długość | 210 cm |
| Wysokość | 90 / 38 cm |
| Pow. spania | 200x200 cm |
| Waga | 157 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | żelazo |
| Montaż | do montażu |
| Seria | INDUSTRIAL |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 900 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 900 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii INDUSTRIAL
Promocja
INDUSTRIAL Szafka RTV #106 Metal + drewno z odzysku 208x43x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3449,00
3100,00 PLN
-10%
Promocja
INDUSTRIAL Szafka RTV #105 Metal + drewno z odzysku 178x43x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2899,00
2623,00 PLN
-10%
Promocja
INDUSTRIAL Szafka RTV #107 Metal + drewno z odzysku 238x43x70 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00
3720,00 PLN
-10%
Promocja
INDUSTRIAL Komoda #101 Metal + drewno z odzysku 180x43x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00
3816,00 PLN
-10%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6899,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7149,00 PLN






