Promocja
MALMO 2 Szafka RTV #122 Palisander olejowany 180x40x48 cm
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Waga | 45 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | ciemny orzech włoski |
| Montaż | złożone |
| Seria | MALMO 2 |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MALMO
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6899,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7149,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Szafka RTV #125 Mango naturalny lakierowany 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka RTV #218 Akacja impregnowana180x50x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2949,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka RTV #243 Akacja impregnowana 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka RTV #244 Akacja impregnowana 220x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN








