Promocja
METRO LIFE Stół rozkładany #159 Palisander lakierowany 180-260x90 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 180-260 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 88 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | miodowy ciemny |
| Montaż | do montażu |
| Seria | METRO LIFE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 550 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 550 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii METRO LIFE
Promocja
METRO LIFE Ława #164 Palisander lakierowany 120x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1299,00
1104,00 PLN
-15%
Promocja
METRO LIFE Ława #175 Palisander lakierowany 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1049,00
892,00 PLN
-15%
Próbka drewna METRO LIFE
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
METRO LIFE Ława #176 Palisander lakierowany 130x70 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1149,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
STARNBERG Stół rozkładany #31 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x180-240 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00 PLN
Nowość
STARNBERG Stół rozkładany #32 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x200-260 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00 PLN
Nowość
MONTREAL Stół okrągły rozkładany #146 Akacja lakierowana 140x140-180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5249,00 PLN
Nowość
STARNBERG Stół rozkładany #30 Dąb olejowany + Metal czarny mat 90x160-220 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN




