MONTREUX Regał #124 Dąb olejowany 71x35x191 cm
| Szerokość | 71 cm |
|---|---|
| Głębokość | 35 cm |
| Wysokość | 191 cm |
| Waga | 73 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | MONTREUX |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MONTREUX
MONTREUX Szafka wisząca #59 Dąb olejowany 59x35x130 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00 PLN
MONTREUX Szafka / Witryna wisząca #58 Dąb olejowany 44x35x159 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3199,00 PLN
MONTREUX Szafka wisząca #60 Dąb olejowany 44x35x130 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2649,00 PLN
MONTREUX Witryna #156 Dąb olejowany 155x43x140 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
10349,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #115 Mango naturalny lakierowany 70x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4199,00 PLN
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #111 Mango naturalny lakierowany 150x40x160 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6349,00 PLN
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #116 Mango naturalny lakierowany 100x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5299,00 PLN
Nowość
MALMO Regał #208 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4049,00 PLN






