Promocja
MONTREUX Stół #313 Dąb olejowany + metal 160x90 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 160 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 75 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | ciemny dąb |
| Materiał | metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | MONTREUX |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MONTREUX
Promocja
MONTREUX Szafka wisząca #59 Dąb olejowany 59x35x130 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3949,00
3752,00 PLN
-5%
Promocja
MONTREUX Szafka / Witryna wisząca #58 Dąb olejowany 44x35x159 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3199,00
3039,00 PLN
-5%
Promocja
MONTREUX Szafka wisząca #60 Dąb olejowany 44x35x130 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2649,00
2517,00 PLN
-5%
Promocja
MONTREUX Witryna #156 Dąb olejowany 155x43x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
10349,00
9818,00 PLN
-5%
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Promocja
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00
674,00 PLN
-10%








