Promocja
NATURE GREY BIG Stół #408 Palisander bejcowany 240x100 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Długość | 240 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 87 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | bejca |
| Kolor | odcienie zieleni, brązu i szarości |
| Montaż | do montażu |
| Seria | NATURE GREY BIG |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 600 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 600 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii NATURE GREY
Próbka drewna NATURE GREY
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
NATURE GREY Szafka RTV #38 Palisander bejcowany 220x45x56 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4399,00 PLN
Nowość
NATURE GREY Szafka RTV #39 Palisander bejcowany 260x45x56 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4799,00 PLN
NATURE GREY Ława #11 Palisander bejcowany 70x135 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1949,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1949,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
749,00 PLN



