Promocja
NATURE WHITE Stół #107 Akacja bielona 220x100 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Długość | 220 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 84 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | bielone |
| Kolor | bielony brąz |
| Montaż | do montażu |
| Seria | NATURE WHITE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii NATURE WHITE
Próbka drewna NATURE WHITE
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Promocja
NATURE WHITE Witryna #65 Akacja bielona 110x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4699,00
4009,00 PLN
-15%
Promocja
NATURE WHITE Witryna #63 Akacja bielona 140x40x120 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3549,00
3018,00 PLN
-15%
NATURE WHITE Regał / Winiarka #51 Akacja bielona 50x36x180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2399,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1949,00 PLN

