OXFORD CUBUS HONEY Stół #0103 Akacja lakierowana 180x90 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 180 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 62 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | miodowy jasny |
| Montaż | do montażu |
| Seria | OXFORD CUBUS HONEY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD HONEY
OXFORD HONEY Witryna #0432 Akacja lakierowana 65x44x191 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN
OXFORD HONEY Krzesło #014 Akacja lakierowana
Czas wysyłki: 7-14 dni
899,00 PLN
Promocja
OXFORD HONEY Szafka RTV #01017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD HONEY Szafka RTV #01018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4459,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00 PLN
