OXFORD SUNO HONEY Ława #0426 Akacja lakierowana + metal 60x60 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Długość | 60 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Waga | 18 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | miodowy jasny |
| Materiał | metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | OXFORD SUNO HONEY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
|---|---|
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD HONEY
OXFORD HONEY Krzesło #014 Akacja lakierowana
Czas wysyłki: 7-21 dni
899,00 PLN
OXFORD HONEY Witryna #0432 Akacja lakierowana 65x44x191 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Promocja
OXFORD HONEY Szafka RTV #01017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD HONEY Szafka RTV #01018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00
4459,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN
