Promocja
OXFORD CLASSIC Łóżko #252 Akacja lakierowana 160x200 cm
| Szerokość | 170 cm |
|---|---|
| Długość | 213 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Pow. spania | 160x200 cm cm |
| Waga | 75 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech |
| Montaż | do montażu |
| Seria | OXFORD CLASSIC |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD
OXFORD Stolik #44 Akacja lakierowana 30x30x80 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
549,00 PLN
Promocja
OXFORD Szafka RTV #341 Akacja lakierowana 220x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00
3357,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00
4459,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6899,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
7149,00 PLN




