Promocja
OXFORD SUNO Stół #603 Akacja lakierowana 160x90 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 160 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 74 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech |
| Montaż | do montażu |
| Seria | OXFORD SUNO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4293,00 PLN
-10%
OXFORD Stolik #44 Akacja lakierowana 30x30x80 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
549,00 PLN
OXFORD Szafka RTV #341 Akacja lakierowana 220x50x55 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3949,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Promocja
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00
674,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%




