Promocja
OXFORD Witryna #418 Akacja lakierowana 160x50x142 cm
| Szerokość | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość | 142 cm |
| Waga | 148 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | OXFORD |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 900 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 950 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD
OXFORD Stolik #44 Akacja lakierowana 30x30x80 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
549,00 PLN
Promocja
OXFORD Szafka RTV #341 Akacja lakierowana 220x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00
3357,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00
4459,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3499,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5449,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3849,00 PLN





