Próbka drewna FREEFORM / FREEFORM 2
| Szerokość | 30 cm |
|---|---|
| Długość | 30 cm |
| Grubość | 2 cm |
| Waga | 1 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny ciemny |
| Seria | FREEFORM / FREEFORM 2 |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
|---|---|
| InPost Paczkomaty | 15 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FREEFORM
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
Stół Mango 100x200 cm Naturalny lakierowany / nogi mikado antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
Stół Mango 90x180 cm Naturalny lakierowany / nogi mikado antracyt mat FREEFORM 5
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3699,00 PLN
Nowość
Stół Mango 100x220 cm Naturalny lakierowany / nogi mikado antracyt mat FREEFORM 5
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Lustro #304 Akacja impregnowana 68x79 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
499,00 PLN
Nowość
Próbka drewna VALENCIA
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
Nowość
SPIRIT Lustro #312 Akacja impregnowana 59x5x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
999,00 PLN
Nowość
Próbka drewna SPIRIT
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
