Próbka drewna MONTREUX Dąb olejowany naturalny
| Szerokość | 23 cm |
|---|---|
| Głębokość | 2 cm |
| Długość | 35 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Seria | MONTREUX |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
|---|---|
| InPost Paczkomaty | 15 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MONTREUX
MONTREUX Szafka wisząca #59 Dąb olejowany 59x35x130 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00 PLN
MONTREUX Szafka / Witryna wisząca #58 Dąb olejowany 44x35x159 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3199,00 PLN
MONTREUX Witryna #156 Dąb olejowany 155x43x140 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
10349,00 PLN
MONTREUX Szafka wisząca #60 Dąb olejowany 44x35x130 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2649,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Lustro #304 Akacja impregnowana 68x79 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
499,00 PLN
Nowość
Próbka drewna VALENCIA
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna SPIRIT
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
Nowość
SPIRIT Lustro #312 Akacja impregnowana 59x5x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
999,00 PLN

