Promocja
PURE EDGE Łóżko #304 Akacja lakierowana 200x200 cm
| Szerokość | 228 cm |
|---|---|
| Długość | 208 cm |
| Wysokość | 105 / 43 cm |
| Pow. spania | 200 x 200 cm |
| Waga | 95 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | jasny brąz |
| Montaż | do montażu |
| Seria | PURE EDGE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii PURE EDGE
Promocja
PURE EDGE Stół #116 Akacja lakierowana 220x100 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3949,00
3357,00 PLN
-15%
Próbka drewna PURE EDGE
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Promocja
PURE EDGE Ławka #117 Akacja lakierowana 160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1799,00
1531,00 PLN
-15%
PURE EDGE Stół #115 Akacja lakierowana 200x100 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3699,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6899,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7149,00 PLN




