SPIRIT Komoda #05 Drewno z odzysku lakierowane
SPIRIT Komoda #05 Drewno z odzysku lakierowane
SPIRIT Komoda #05 Drewno z odzysku lakierowane
SPIRIT Komoda #05 Drewno z odzysku lakierowane
SPIRIT Komoda #05 Drewno z odzysku lakierowane
Czas dostawy: 1-3 dni

Art. nr: 09-312-700-5104

Więcej artykułów z serii: SPIRIT

Opinie: (0)

2 399,00 PLN /szt
Szerokość 150cm
Głębokość 38cm
Wysokość 85cm
Waga 68kg
Drewno z odzysku
Wykończenie lakierowana
Montaż złożone
Seria SPIRIT

Opis

SPIRIT Komoda #05 drewno z odzysku, lakierowane

Komoda w całości wykonana została z drewna recyklingowego, czyli pozyskanego ze starych mebli, domów, mostów czy statków, co nie tylko nadało jej niepowtarzalnego charakteru, ale i przyczyniło się do ochrony środowiska. 

Mebel posiada 3 szuflady o średnich wymiarach 36/29/17 cm, bez metalowych prowadnic. Pomimo tego, drewniane szyny i metalowe uchwyty zapewniają wygodę, a specjalna stopka zamontowana na tylnej ściance uniemożliwi całkowite wysunięcie szuflady. Boczne szafki podzielone są półką na dwie przestrzenie: górną o średnich wysokościach zewnętrznej ok. 30, a wewnętrznej 37 cm, oraz dolną, której średnia wysokość to 30 cm.

Komoda, dzięki wyjątkowej fakturze drewna oraz pastelowym kolorom wpasuje się w każdy wystrój i idealnie sprawdzi w sypialni czy salonie, a dostarczona nie wymaga żadnego montażu.

Jeśli nie potrzebują Państwo aż tak dużego gabarytu, prosimy sprawdzić pozostałe komody z serii.

Oferta przedstawia sztukę przykładową, a kolorystyka drewna jest całkowicie przypadkowa. Zakupiony mebel będzie mniej lub bardziej różnił się nasyceniem i układem kolorów oraz fakturą drewna.

Ze względu na tradycyjną, ręczną technikę wykonania rozmiary mogą odbiegać od wzorca do 1 cm, a mebel może posiadać drobne rozeschnięcia, skazy lub niedoskonałości, które w żaden sposób nie wpływają na użytkowanie mebla, a wręcz podkreślają jego indywidualny charakter.

Produkt nie posiada opinii.

Dodaj opinię

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Produkty podobne