Promocja
SYDNEY NOBLE UNIQUE Stół #127 Palisander lakierowany 178x90 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 178 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 38 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | noble unique |
| Montaż | do montażu |
| Seria | SYDNEY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SYDNEY
Promocja
SYDNEY NOBLE UNIQUE Regał #124 Palisander lakierowany 102x40x205 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5049,00
4279,00 PLN
-15%
Promocja
SYDNEY NOBLE UNIQUE Komoda #107 Palisander lakierowany 187x46x77 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4599,00
3919,00 PLN
-15%
Promocja
SYDNEY NOBLE UNIQUE Szafka RTV #142 Palisander lakierowany
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00
3018,00 PLN
-15%
Próbka drewna SYDNEY NOBLE UNIQUE
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Promocja
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00
674,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%

