TORONTO Biurko #148 Palisander bejcowany 150x75 cm
| Szerokość | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość | 75 cm |
| Wysokość | 78 cm |
| Waga | 103 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | bejca |
| Kolor | odcienie brązu |
| Montaż | złożone |
| Seria | TORONTO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 700 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 220 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 280 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii TORONTO
Nowość
TORONTO Szafka RTV #267 Palisander lakierowany 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
TORONTO Regał / Półka wisząca #273 Palisander lakierowany 35x20x100 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
799,00 PLN
Nowość
TORONTO Komoda #270 Palisander lakierowany 200x40x80 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
5299,00 PLN
Nowość
TORONTO Wieszak #272 Palisander lakierowany 115x23x35 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
649,00 PLN
Produkty podobne
LENOX Stół Biurko #102 Dąb olejowany 110x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
949,00 PLN
Nowość
KARLSTAD Biurko #18 Akacja lakierowana / Biały marmur 120x47x77 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00 PLN
CASTLE ANTIK Biurko #106 Akacja i mango woskowane 140x80 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4499,00 PLN







