TORONTO Ława #106 Palisander bejcowany 70x70 cm
| Szerokość | 70 cm |
|---|---|
| Długość | 70 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 27 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | bejca |
| Kolor | odcienie brązu |
| Montaż | do montażu |
| Seria | TORONTO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii TORONTO
Nowość
TORONTO Regał / Półka wisząca #273 Palisander lakierowany 35x20x100 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
799,00 PLN
Nowość
TORONTO Szafka RTV #267 Palisander lakierowany 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
TORONTO Komoda #270 Palisander lakierowany 200x40x80 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
5299,00 PLN
Nowość
TORONTO Wieszak #272 Palisander lakierowany 115x23x35 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
649,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN




